Ebatlama & Bantlama

dalaman-orman-urunleri-ebatlama-ve-bantlama-1

Dalaman A.Ş. Denizli mağazamızda Mdf, Mdflam, Sunta, Suntalam gibi ürünlerde ebatlama ve bantlama hizmeti verilmektedir. Evinize lazım olan mobilyanın (dolap, vestiyer, gardrop, tv ünitesi vb.) kesim ölçüleri bilgisayar ortamında optimizasyonu sağlanarak minimum fire verecek şekilde kesimi yapılır.

Elmas uçlu bıçak sistemi kullanılarak yapılan kesimlerde kırılma, gönye bozukluğu olmadan istemiş olduğunuz kesimler yapılabilir. 24 saatlik çalışma esasına göre günde 200 plakanın kesimi yapılabilir. Böylece üretim aşamasında en önemli unsur olan zamandan tasarruf ederek toplu projelerde avantaj sağlayabileceğiniz gibi dekorasyon işlerinde de elmas uçlu bıçak sisteminin getirdiği kaliteyle fark yaratabilirsiniz.

Bantlama bölümünde ebatlaması yapılmış olan plakaların kenarları bantlanarak ve temizlenrek yarı mamül olarak montaja hazır hale gelmektedir.

dalaman-orman-urunleri-ebatlama-ve-bantlama-2

Hepsi Tek Çatı Altında

Dalaman Orman Ürünleri A.Ş. 40 yılı aşkın bir süredir bu sektörde hizmet verirken; yüzlerce renk, desen ve ürün çeşidini bir arada bulabileceğiniz, istediğiniz ölçülerde kesim ve kenar yapıştırma, yapma imkanlarının yanında Showroom’unda hazır kapak ve yeni teknoloji UHG parlak kapak çeşitlerini beğeninize sunmuş ve bununla birlikte laminat parke ve hazır monoblok kapı çeşitleri, aksesuar hırdavat ve ankastre ürünleriyle evinizin tüm ihtiyacını temin edebileceğiniz bir mağazaya dönüşmüştür.

Dalaman Orman Ürünleri A.Ş.

Sümer Mah. 2291 Sok. No. 1/A DENİZLİ

Tel.   : +90 258 268 05 17

Faks : +90 258 268 64 58

© 2016 Dalaman A.Ş.

Menü